Terminlisten

                                 

Januar             

tor 03.01-19       (18:00)            Sosial samling  (Tonje F & Tone R )

man 07.01-18      (18:00)          Styremøte

tor 10.01-19         (18:00)           Medlemsmøte    (Liv & Bjørn A) 

tor 17.01-19         (18:00)           Sosial samling    (Alysa & Arne)

lør 19.01-19         (18:00)          PDS Nyttårsbord

tor 24.01-19        (18:00)         Sosial samling       ( Styre )

tir 29.01-19         (11:00)          Strikkekafe

tor 31.01-19        (18:00)         Sosial samling    (Nora & Øyvind H)                             

 

Februar

lør  02.02-19       (16:00)         Årsmøte PDS

tor 07.02-19        (18:00) Foredrag: Om Usher v/Romy   (Heidi B & Tonje N) 

man 11.02-19      (18:00)         Styremøte 

tor  14.02-19        (18:00)         Medlemsmøte       (Wenche & Arne S)     

lør 16.02-19         (16:00)         Årsmøte LSHDB Telemark                               

tor 21.02-19        (18:00)         Sosial samling       (Tanja & Øyvind G)

tir 26.02-19         (11:00)          Strikkekafe

tor 28.02-19       (18:00)          BINGO (Tonje/Yngve)  ( Berit & Bjørn H)

Mars 

fre 01.03-19       (18:00)          Årsmøte Telemark Døveforening

man 04.03-19    (18:00)         Styremøte       

tor 07.03-19       (18:00)         Medlemsmøte        (Lillian & Einar H.)

tor 14.03-19       (18:00)         Sosial samling        (Mette Kari & Ove H)

tor 21.03-19      (18:00)         Sosial samling        (Egil Allan & Kjell Ivar)

tir 26.03-19      (11:00)         Strikkekafe

tor 28.03-19     (18:00)          Sosial samling       (Tonje F & Tone Røthe)

fre 29.03-19      (18:00)        Vår PUB 

 

April  

man 01.04-19    (18:00)          Styremøte

tor 04.04-19       (18:00)           Medlemsmøte       (Inger B & Odd P)

tor 11.04-19       (18:00)           Sosial samling         (Reidun & Åse A)

søn 14.04-19      PALMESØNDAG

tor 18.04-19       SKJÆRTORSDAG

fre 19.04-19        LANGFREDAG

søn 21.04-19      PÅSKEDAG

man 22.04-19    PÅSKEDAG

tor 25.04-19     (18:00)  BINGO (Alysa/Bjørn)      (Liv & Bjørn A)

søn 05.05-19      Lokale UTLEID.

tir 30.04-19       (11:00)     Strikkekafe

Mai

tor 02.05-19      (18:00)    Sosial samling                (Alysa & Arne H)

søn 05.05-19   Lokale UTLEID

man 06.05-18    (18:00)    Styremøte

tor 09.05-19       (18:00)     Medlemsmøte             (Nora M & Øyvind H)

tor 16.05-19    Døvehus STENGT

fre 17:05-19     Åpent hus fra kl 10:00 til 16:00

tor 23.05-19     (18:00)       Sosial samling            ( Heidi B & Tonje N)

tir 28.05-19      (11:00)       Strikkekafe

tor 30.05-19      (18:00)      Sosial samling            (Wenche E & Arne Sk.)

     

Juni  

man 03. 06-19   (18:00)    Styremøte

tor 06.06-19       (18:00)    Medlemsmøte           (Berit & Bjørn H)

søn 09.06-19      PINSEDAG

man 10.06-19     PINSEDAG

tor 13.06-19        BINGO (Marianne/Tanja)      (Lillian & Einar H)

lør 15.06-19        Grenland CUP  (PDS)

tir 18.06-19         (11:00)     Strikkekafe

tor 20.06-19       Døvehus stengt

fre 21.06-19       (18:00)     Sommeravslutning     (Tanja & Øyvind G)